Sp 1851 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 17.03 | ||||
Semonice | x | 17.05 | 17.05 | ||
Černožice | 17.07 | 17.08 | |||
Smiřice | 17.10 | 17.12 | |||
Lochenice | x | 17.16 | 17.16 | ||
Předměřice nad Labem | 17.18 | 17.19 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 17.24 | 17.35 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 17.48 | 17.49 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 17.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci