Os 18448 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Cerekev | 14.27 | ||||
Hříběcí | x | 14.30 | 14.30 | ||
Nová Buková | x | 14.35 | 14.35 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 14.38 | 14.38 | |||
Zajíčkov | x | 14.42 | 14.42 | ||
Rynárec | x | 14.46 | 14.46 | ||
Pelhřimov | 14.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci