Sp 1840 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.28 | ||||
Pardubice-Rosice nad Labem | 6.31 | 6.32 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 6.46 | 7.00 | |||
Předměřice nad Labem | 7.04 | 7.05 | |||
Lochenice | x | 7.08 | 7.08 | ||
Smiřice | 7.11 | 7.12 | |||
Černožice | 7.15 | 7.15 | |||
Semonice | x | 7.17 | 7.17 | ||
Jaroměř | 7.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci