Sp 1831 „Jordán“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + 2xBdt280 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.15 | 8.25 | |||
Praha-Vršovice | 8.29 | 8.30 | |||
Praha-Strašnice zastávka | 8.34 | 8.35 | |||
Praha-Hostivař | 8.38 | 8.39 | |||
Čerčany | 9.05 | 9.10 | |||
Benešov u Prahy | 9.18 | 9.22 | |||
Bystřice u Benešova | 9.25 | 9.25 | |||
Tomice | 9.29 | 9.30 | |||
Olbramovice | 9.33 | 9.34 | |||
Votice | 9.37 | 9.38 | |||
Heřmaničky | 9.43 | 9.44 | |||
Ješetice | 9.49 | 9.50 | |||
Červený Újezd u Votic zastávka | 9.52 | 9.52 | |||
Střezimíř | 9.56 | 9.56 | |||
Mezno | 10.01 | 10.01 | |||
Sudoměřice u Tábora | 10.04 | 10.05 | |||
Chotoviny | 10.08 | 10.09 | |||
Tábor | 10.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci