Sp 1827 „Expres Pálava-Podyjí“ | |
Řazení vlaku: 754_044 + 2xBdmtee263 + Bdmtee275 + Ds952 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno-Královo Pole | 7.45 | ||||
Brno-Lesná | 7.48 | 7.49 | |||
Brno-Židenice | 7.56 | 7.58 | |||
Brno hlavní nádraží | 8.02 | 8.06 | |||
Popice | 8.29 | 8.31 | |||
Podivín | 8.43 | 8.49 | |||
Břeclav | 8.58 | 9.02 | |||
Valtice město | 9.12 | 9.13 | |||
Mikulov na Moravě | 9.25 | 9.27 | |||
Novosedly | 9.37 | 9.43 | |||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 9.51 | 9.53 | |||
Znojmo | 10.18 | 10.22 | |||
Znojmo-Nový Šaldorf | 10.26 | 10.27 | |||
Šatov | 10.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci