Os 18029 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prachatice | 18.33 | ||||
Husinec | 18.39 | 18.39 | |||
Strunkovice nad Blanicí | 18.46 | 18.47 | |||
Blanice | x | 18.50 | 18.50 | ||
Bavorov | 18.56 | 18.58 | |||
Svinětice | x | 19.01 | 19.01 | ||
Pražák | x | 19.05 | 19.05 | ||
Vodňany | 19.09 | 19.10 | |||
Číčenice | 19.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci