Os 18010 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Číčenice | 15.37 | ||||
Vodňany | 15.43 | 15.44 | |||
Pražák | x | 15.48 | 15.48 | ||
Svinětice | x | 15.53 | 15.53 | ||
Bavorov | 15.56 | 15.58 | |||
Blanice | x | 16.04 | 16.04 | ||
Strunkovice nad Blanicí | 16.08 | 16.09 | |||
Husinec | 16.15 | 16.16 | |||
Prachatice | 16.22 | 16.31 | |||
Prachatice lázně | x | 16.33 | 16.33 | ||
Rohanov | x | 16.40 | 16.40 | ||
Chroboly | 16.45 | 16.46 | |||
Ovesné u Prachatic | x | 16.49 | 16.49 | ||
Skříněřov | x | 16.53 | 16.53 | ||
Zbytiny | 16.59 | 17.02 | |||
Spálenec | x | 17.04 | 17.04 | ||
Volary | 17.16 | 17.21 | |||
Dobrá na Šumavě | x | 17.25 | 17.25 | ||
Černý Kříž | 17.28 | 17.31 | |||
Stožec | x | 17.36 | 17.36 | ||
Nové Údolí | 17.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci