Os 18008 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Číčenice | 13.37 | ||||
Vodňany | 13.43 | 13.44 | |||
Pražák | x | 13.48 | 13.48 | ||
Svinětice | x | 13.53 | 13.53 | ||
Bavorov | 13.56 | 13.58 | |||
Blanice | x | 14.04 | 14.04 | ||
Strunkovice nad Blanicí | 14.08 | 14.09 | |||
Husinec | 14.15 | 14.16 | |||
Prachatice | 14.22 | 14.31 | |||
Prachatice lázně | x | 14.33 | 14.33 | ||
Rohanov | x | 14.40 | 14.40 | ||
Chroboly | 14.45 | 14.46 | |||
Ovesné u Prachatic | x | 14.49 | 14.49 | ||
Skříněřov | x | 14.53 | 14.53 | ||
Zbytiny | 14.59 | 15.02 | |||
Spálenec | x | 15.04 | 15.04 | ||
Volary | 15.16 | 15.21 | |||
Dobrá na Šumavě | x | 15.25 | 15.25 | ||
Černý Kříž | 15.28 | 15.31 | |||
Stožec | x | 15.36 | 15.36 | ||
Nové Údolí | 15.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci