EC 179 „Alois Negrelli“ | |
Řazení vlaku: 101 + Ampz143 + WRmz815 + 5xBmz241 + Bpmbdz294.1 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hamburg-Altona | 14.27 | 14.37 | |||
Hamburg Dammtor | 14.43 | 14.45 | |||
Hamburg Hbf | 14.48 | 14.51 | |||
Büchen | 15.13 | 15.15 | |||
Ludwigslust | 15.40 | 15.42 | |||
Wittenberge | 16.00 | 16.02 | |||
Berlin-Spandau | 16.44 | 16.46 | |||
Berlin Hbf (tief) | 16.55 | 17.00 | |||
Berlin Südkreuz | 17.05 | 17.07 | |||
Elsterwerda | 18.23 | 18.25 | |||
Dresden Hbf | 18.58 | 19.08 | |||
Bad Schandau | 19.36 | 19.38 | |||
Děčín hlavní nádraží | 19.53 | 19.56 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 20.11 | 20.13 | |||
Praha-Holešovice | 21.18 | 21.19 | |||
Praha hlavní nádraží | 21.28 | 21.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci