..: Trasa vlaku EC 179 Alois Negrelli - JŘ 2016 :..
EC 179 „Alois Negrelli“
Řazení vlaku: 101 + Ampz143 + WRmz815 + 5xBmz241 + Bpmbdz294.1  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Hamburg-Altona  14.27 14.37 
  Hamburg Dammtor 14.43 14.45 
  Hamburg Hbf 14.48 14.51 
  Büchen  15.13 15.15 
  Ludwigslust  15.40 15.42 
  Wittenberge  16.00 16.02 
  Berlin-Spandau  16.44 16.46 
  Berlin Hbf (tief)  16.55 17.00 
  Berlin Südkreuz  17.05 17.07 
  Elsterwerda  18.23 18.25 
  Dresden Hbf  18.58 19.08 
  Bad Schandau  19.36 19.38 
  Děčín hlavní nádraží  19.53 19.56 
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  20.11 20.13 
  Praha-Holešovice  21.18 21.19 
  Praha hlavní nádraží  21.28 21.36 

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci