..: Trasa vlaku Sp 1783 - JŘ 2016 :..
Sp 1783
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 + Bdtn756  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Trutnov hlavní nádraží   5.41 
  Trutnov střed  5.44 5.45 
  Velké Svatoňovice  5.54 5.55 
  Malé Svatoňovice  5.59 6.00 
  Rtyně v Podkrkonoší  6.03 6.03 
  Rtyně v Podkrkonoší zastávka  6.06 6.07 
  Červený Kostelec  6.10 6.11 
  Starkoč  6.20 6.21 
  Česká Skalice  6.28 6.29 
  Jaroměř  6.40 6.41 
  Smiřice  6.47 6.48 
  Hradec Králové hlavní nádraží  6.58 7.04 
  Pardubice-Rosice nad Labem  7.20 7.21 
  Pardubice hlavní nádraží  7.24  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci