EC 176 „Johannes Brahms“ | |
Řazení vlaku: 371 + 3xBmz235 + 3xBmz245 + WRmz815 + 2xAmpz143 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.20 | 8.27 | |||
Praha-Holešovice | 8.35 | 8.36 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 9.41 | 9.43 | |||
Děčín hlavní nádraží | 9.58 | 10.00 | |||
Bad Schandau | 10.15 | 10.17 | |||
Dresden Hbf | 10.44 | 10.54 | |||
Dresden-Neustadt | 10.59 | 11.01 | |||
Berlin Südkreuz | 12.50 | 12.52 | |||
Berlin Hbf (tief) | 12.58 | 13.07 | |||
Berlin-Spandau | 13.15 | 13.17 | |||
Wittenberge | 14.00 | 14.02 | |||
Ludwigslust | 14.19 | 14.21 | |||
Büchen | 14.47 | 14.49 | |||
Hamburg Hbf | 15.11 | 15.14 | |||
Hamburg Dammtor | 15.17 | 15.19 | |||
Hamburg-Altona | 15.25 | 15.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci