Os 17548 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 14.17 | ||||
Bezděkov u Klatov | x | 14.21 | 14.21 | ||
Janovice nad Úhlavou | 14.25 | 14.26 | |||
Dubová Lhota | x | 14.30 | 14.30 | ||
Úborsko | x | 14.32 | 14.32 | ||
Pocinovice | 14.36 | 14.40 | |||
Loučim | x | 14.44 | 14.44 | ||
Dobříkov na Šumavě | 14.47 | 14.48 | |||
Chodská Lhota | x | 14.51 | 14.51 | ||
Kdyně | 14.56 | 14.57 | |||
Starec | x | 14.59 | 14.59 | ||
Kout na Šumavě | 15.02 | 15.02 | |||
Spáňov | x | 15.06 | 15.06 | ||
Domažlice | 15.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci