..: Trasa vlaku Sp 1750 - JŘ 2016 :..
Sp 1750
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Starkoč   11.42 
  Václavice  11.46 11.48 
  Náchod zastávka  11.52 11.52 
  Náchod  11.55 12.01 
  Velké Poříčí x12.07 12.07 
  Hronov  12.09 12.10 
  Hronov zastávka x12.12 12.12 
  Police nad Metují  12.16 12.17 
  Žďár nad Metují x12.20 12.20 
  Česká Metuje x12.24 12.24 
  Teplice nad Metují  12.30 12.31 
  Březová u Broumova x12.37 12.37 
  Meziměstí  12.41 12.44 
  Ruprechtice x12.47 12.47 
  Hynčice x12.49 12.49 
  Broumov-Olivětín x12.54 12.54 
  Broumov  12.58  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci