Sp 1750 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 11.42 | ||||
Václavice | 11.46 | 11.48 | |||
Náchod zastávka | 11.52 | 11.52 | |||
Náchod | 11.55 | 12.01 | |||
Velké Poříčí | x | 12.07 | 12.07 | ||
Hronov | 12.09 | 12.10 | |||
Hronov zastávka | x | 12.12 | 12.12 | ||
Police nad Metují | 12.16 | 12.17 | |||
Žďár nad Metují | x | 12.20 | 12.20 | ||
Česká Metuje | x | 12.24 | 12.24 | ||
Teplice nad Metují | 12.30 | 12.31 | |||
Březová u Broumova | x | 12.37 | 12.37 | ||
Meziměstí | 12.41 | 12.44 | |||
Ruprechtice | x | 12.47 | 12.47 | ||
Hynčice | x | 12.49 | 12.49 | ||
Broumov-Olivětín | x | 12.54 | 12.54 | ||
Broumov | 12.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci