Sp 1733 „Žuráň“ | |
Řazení vlaku: 754_najbrt + 2xBdmtee263 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + A/B/D/W + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 17.12 | 17.28 | |||
Slavkov u Brna | 17.53 | 17.54 | |||
Bučovice | 18.02 | 18.03 | |||
Nesovice | 18.09 | 18.10 | |||
Nemotice | 18.18 | 18.18 | |||
Kyjov | 18.31 | 18.32 | |||
Kyjov zastávka | 18.35 | 18.35 | |||
Vracov | 18.44 | 18.44 | |||
Bzenec | 18.48 | 18.49 | |||
Veselí nad Moravou | 18.58 | 19.01 | |||
Uherský Ostroh | 19.05 | 19.06 | |||
Ostrožská Nová Ves | 19.10 | 19.11 | |||
Kunovice zastávka | 19.15 | 19.16 | |||
Kunovice | 19.19 | 19.25 | |||
Vésky | 19.28 | 19.28 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 19.31 | 19.31 | |||
Hradčovice | 19.35 | 19.35 | |||
Havřice | 19.40 | 19.40 | |||
Uherský Brod | 19.43 | 19.45 | |||
Újezdec u Luhačovic | 19.49 | 19.50 | |||
Šumice | 19.53 | 19.54 | |||
Nezdenice | 19.57 | 19.57 | |||
Záhorovice | 20.00 | 20.00 | |||
Bojkovice | 20.03 | 20.07 | |||
Bojkovice město | 20.09 | 20.09 | |||
Pitín zastávka | 20.13 | 20.13 | |||
Hostětín | 20.19 | 20.19 | |||
Slavičín | 20.24 | 20.25 | |||
Divnice | 20.28 | 20.29 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 20.31 | 20.31 | |||
Popov | 20.37 | 20.37 | |||
Bylnice | 20.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci