..: Trasa vlaku Sp 1729 Cimburk - JŘ 2016 :..
Sp 1729 „Cimburk“
Řazení vlaku: 750.7_n2 + 2xBdmtee263 + Bdmtee275 + Bdmtee281  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Brno hlavní nádraží   13.28 
  Slavkov u Brna  13.53 13.54 
  Bučovice  14.02 14.03 
  Nesovice  14.09 14.10 
  Nemotice  14.18 14.18 
  Kyjov  14.31 14.32 
  Kyjov zastávka  14.35 14.35 
  Vracov  14.44 14.44 
  Bzenec  14.48 14.49 
  Veselí nad Moravou  14.58 15.01 
  Uherský Ostroh  15.05 15.06 
  Ostrožská Nová Ves  15.10 15.11 
  Kunovice zastávka  15.15 15.16 
  Uherské Hradiště  15.19 15.21 
  Staré Město u Uherského Hradiště  15.27  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci