Sp 1715 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 14.17 | ||||
Lipník nad Bečvou | 14.40 | 14.41 | |||
Hranice na Moravě | 14.51 | 14.52 | |||
Hranice na Moravě město | 14.57 | 14.57 | |||
Teplice nad Bečvou | 14.59 | 15.00 | |||
Černotín | 15.02 | 15.03 | |||
Špičky | 15.06 | 15.06 | |||
Milotice nad Bečvou | 15.08 | 15.09 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 15.11 | 15.12 | |||
Lhotka nad Bečvou | 15.17 | 15.17 | |||
Valašské Meziříčí | 15.22 | 15.31 | |||
Brňov | 15.35 | 15.35 | |||
Bystřička | 15.38 | 15.39 | |||
Jablůnka | 15.43 | 15.44 | |||
Vsetín | 15.50 | 16.05 | |||
Leskovec | 16.11 | 16.11 | |||
Valašská Polanka | 16.14 | 16.15 | |||
Lužná u Vsetína | 16.17 | 16.18 | |||
Lidečko | 16.20 | 16.21 | |||
Lidečko ves | 16.23 | 16.24 | |||
Horní Lideč | 16.27 | 16.28 | |||
Střelná | 16.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci