Sp 1703 | |
Řazení vlaku: 750.7_n2 + Bd264 + Bdtee276 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zábřeh na Moravě | 8.34 | ||||
Ruda nad Moravou | 8.51 | 8.51 | |||
Hanušovice | 9.01 | 9.03 | |||
Jindřichov na Moravě | 9.14 | 9.15 | |||
Branná | 9.26 | 9.27 | |||
Ostružná | 9.37 | 9.38 | |||
Ramzová | 9.43 | 9.43 | |||
Horní Lipová | 9.54 | 9.55 | |||
Lipová Lázně | 10.02 | 10.03 | |||
Jeseník | 10.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci