Sp 1666 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Krnov | 19.05 | ||||
Město Albrechtice | 19.16 | 19.17 | |||
Třemešná ve Slezsku | 19.22 | 19.25 | |||
Jindřichov ve Slezsku | 19.32 | 19.34 | |||
Głuchołazy | 19.53 | 20.00 | |||
Mikulovice | 20.14 | 20.15 | |||
Hradec-Nová Ves | x | 20.20 | 20.20 | ||
Písečná | 20.23 | 20.24 | |||
Česká Ves bazén | x | 20.30 | 20.30 | ||
Jeseník | 20.37 | 20.45 | |||
Lipová Lázně zastávka | x | 20.49 | 20.49 | ||
Lipová Lázně | 20.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci