Sp 1663 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 9.30 | ||||
Česká Ves bazén | x | 9.36 | 9.36 | ||
Písečná | 9.41 | 9.42 | |||
Hradec-Nová Ves | x | 9.44 | 9.44 | ||
Mikulovice | 9.50 | 9.51 | |||
Głuchołazy | 10.04 | 10.11 | |||
Jindřichov ve Slezsku | 10.30 | 10.32 | |||
Třemešná ve Slezsku | 10.39 | 10.40 | |||
Město Albrechtice | 10.45 | 10.46 | |||
Krnov | 10.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci