..: Trasa vlaku Sp 1652 - JŘ 2016 :..
Sp 1652
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha Masarykovo nádraží  7.16 7.26 
  Praha-Podbaba  7.33 7.34 
  Kralupy nad Vltavou  7.52 7.53 
  Kralupy nad Vltavou předměstí  7.56 7.57 
  Zeměchy x7.59 7.59 
  Olovnice  8.01 8.02 
  Neuměřice x8.06 8.06 
  Kamenný Most u Kralup nad Vltavou x8.07 8.07 
  Zvoleněves  8.10 8.11 
  Podlešín  8.15 8.15 
  Slaný předměstí x8.20 8.20 
  Slaný  8.24 8.25 
  Zlonice  8.37 8.38 
  Klobuky v Čechách  8.45 8.45 
  Peruc  8.53 8.54 
  Louny  9.11 9.13 
  Most  9.40  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci