Sp 1638 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdtee276 + Bd264 + Bdtee276 + Bd264 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 4.53 | ||||
Bludov | 4.59 | 5.00 | |||
Postřelmov | 5.02 | 5.03 | |||
Zábřeh na Moravě zastávka | 5.07 | 5.07 | |||
Zábřeh na Moravě | 5.10 | 5.14 | |||
Lukavice na Moravě | 5.18 | 5.19 | |||
Mohelnice | 5.23 | 5.24 | |||
Moravičany | 5.26 | 5.27 | |||
Červenka | 5.33 | 5.34 | |||
Střeň | 5.38 | 5.38 | |||
Štěpánov | 5.42 | 5.43 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 5.50 | 5.58 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 6.13 | 6.15 | |||
Pivín | 6.24 | 6.27 | |||
Nezamyslice | 6.35 | 6.37 | |||
Ivanovice na Hané | 6.44 | 6.52 | |||
Vyškov na Moravě | 6.59 | 7.00 | |||
Luleč | 7.06 | 7.06 | |||
Rousínov | 7.13 | 7.13 | |||
Křenovice horní nádraží | 7.19 | 7.20 | |||
Újezd u Brna | 7.27 | 7.27 | |||
Brno-Chrlice | 7.35 | 7.36 | |||
Brno hlavní nádraží | 7.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci