Sp 1628 „Bradlo“ | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 4.54 | ||||
Lipová Lázně | 5.02 | 5.03 | |||
Ostružná | 5.24 | 5.25 | |||
Branná | 5.33 | 5.34 | |||
Jindřichov na Moravě | 5.43 | 5.44 | |||
Hanušovice | 5.53 | 5.55 | |||
Bohdíkov | 6.00 | 6.01 | |||
Ruda nad Moravou | 6.06 | 6.07 | |||
Bludov | 6.17 | 6.18 | |||
Šumperk | 6.24 | 6.26 | |||
Nový Malín | 6.33 | 6.33 | |||
Libina | 6.44 | 6.45 | |||
Nová Hradečná | 6.52 | 6.52 | |||
Troubelice zastávka | 6.54 | 6.55 | |||
Uničov | 7.03 | 7.06 | |||
Šternberk | 7.19 | 7.20 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 7.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci