Sp 1615 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 16.08 | ||||
Štítina | 16.14 | 16.17 | |||
Háj ve Slezsku | 16.22 | 16.23 | |||
Ostrava-Svinov | 16.33 | 16.41 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 16.47 | 16.48 | |||
Ostrava-Stodolní | 16.51 | 16.51 | |||
Ostrava střed | 16.53 | 16.54 | |||
Ostrava-Kunčice | 17.00 | 17.01 | |||
Havířov | 17.10 | 17.11 | |||
Havířov střed | 17.13 | 17.13 | |||
Havířov-Suchá | 17.15 | 17.15 | |||
Horní Suchá | 17.18 | 17.18 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 17.21 | 17.22 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 17.27 | 17.28 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 17.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci