Os 15966 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 14.21 | ||||
Dolík | x | 14.26 | 14.26 | ||
Petrkov | x | 14.29 | 14.29 | ||
Lípa | 14.32 | 14.34 | |||
Radňov | x | 14.38 | 14.38 | ||
Herálec | 14.44 | 14.45 | |||
Slavníč | x | 14.48 | 14.48 | ||
Kamenice u Humpolce | x | 14.50 | 14.50 | ||
Plačkov | x | 14.55 | 14.55 | ||
Humpolec | 15.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci