Os 15823 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 17.09 | ||||
Veleliby | 17.13 | 17.13 | |||
Jíkev | x | 17.17 | 17.17 | ||
Oskořínek | x | 17.20 | 17.20 | ||
Křinec | 17.27 | 17.29 | |||
Ledečky | x | 17.34 | 17.34 | ||
Rožďalovice | 17.37 | 17.38 | |||
Mlýnec | x | 17.43 | 17.43 | ||
Kopidlno | 17.48 | 18.04 | |||
Pševes | x | 18.08 | 18.08 | ||
Bartoušov zastávka | x | 18.10 | 18.10 | ||
Žitětín | x | 18.13 | 18.13 | ||
Jičíněves | x | 18.16 | 18.16 | ||
Nemyčeves | x | 18.22 | 18.22 | ||
Staré Místo u Jičína | x | 18.25 | 18.25 | ||
Jičín | 18.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci