..: Trasa vlaku EC 155 Jan Perner - JŘ 2016 :..
EC 155 „Jan Perner“
Řazení vlaku: 151_n2 + 2xBdmpee233 + Bee238 + WRmee814 + Ampz146 + Bee238 + Bpee237 + 3xBdmpee233  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží  16.11 16.24 
  Praha-Libeň  16.30 16.31 
  Kolín  17.02 17.03 
  Pardubice hlavní nádraží  17.23 17.25 
  Česká Třebová  17.58 17.59 
  Zábřeh na Moravě  18.20 18.21 
  Olomouc hlavní nádraží  18.43 18.45 
  Hranice na Moravě  19.12 19.13 
  Ostrava-Svinov  19.37 19.39 
  Ostrava hlavní nádraží  19.46 19.48 
  Bohumín  19.55 20.02 
  Karviná hlavní nádraží  20.15 20.16 
  Český Těšín (Czeski Cieszyn)  20.35 20.37 
  Třinec centrum (Trzyniec Centrum)  20.44 20.45 
  Návsí (Nawsie)  20.52 20.53 
  Čadca  21.09 21.11 
  Kysucké Nové Mesto  21.28 21.29 
  Žilina  21.38  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci