R 1543 „Anton Bruckner“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + B249 + Bee238 + 3xBdpee231 + Bbdgmee236 + Aee140 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Holešovice | 9.16 | ||||
Praha hlavní nádraží | 9.25 | 9.34 | |||
Praha-Vršovice | 9.38 | 9.39 | |||
Benešov u Prahy | 10.14 | 10.16 | |||
Olbramovice | 10.26 | 10.27 | |||
Tábor | 11.00 | 11.02 | |||
Soběslav | 11.16 | 11.17 | |||
Veselí nad Lužnicí | 11.23 | 11.25 | |||
České Budějovice | 11.57 | 12.13 | |||
Velešín město | 12.31 | 12.32 | |||
Kaplice | 12.42 | 12.43 | |||
Rybník | 12.57 | 12.58 | |||
Summerau | 13.12 | 13.14 | |||
Linz Hbf | 14.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster