..: Trasa vlaku R 1543 Anton Bruckner - JŘ 2016 :..
R 1543 „Anton Bruckner“
Řazení vlaku: 362_najbrt + B249 + Bee238 + 3xBdpee231 + Bbdgmee236 + Aee140  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha-Holešovice   9.16 
  Praha hlavní nádraží  9.25 9.34 
  Praha-Vršovice  9.38 9.39 
  Benešov u Prahy  10.14 10.16 
  Olbramovice  10.26 10.27 
  Tábor  11.00 11.02 
  Soběslav  11.16 11.17 
  Veselí nad Lužnicí  11.23 11.25 
  České Budějovice  11.57 12.13 
  Velešín město Neobsazená zastávka  12.31 12.32 
  Kaplice  12.42 12.43 
  Rybník  12.57 12.58 
  Summerau  13.12 13.14 
  Linz Hbf  14.24  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci