R 1542 „Anton Bruckner“ | |
Řazení vlaku: 1116 + Aee140 + Bbdgmee236 + 2xBdpee231 + Bee238 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Linz Hbf | 15.35 | ||||
Summerau | 16.42 | 16.44 | |||
Rybník | 16.57 | 17.00 | |||
Kaplice | 17.15 | 17.16 | |||
Velešín město | 17.25 | 17.26 | |||
České Budějovice | 17.45 | 18.03 | |||
Veselí nad Lužnicí | 18.34 | 18.36 | |||
Soběslav | 18.42 | 18.43 | |||
Tábor | 18.57 | 18.59 | |||
Olbramovice | 19.32 | 19.33 | |||
Benešov u Prahy | 19.43 | 19.45 | |||
Praha-Vršovice | 20.21 | 20.22 | |||
Praha hlavní nádraží | 20.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci