Os 15002 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 6.27 | ||||
Dvořisko | x | 6.30 | 6.30 | ||
Slatina u Vysokého Mýta | x | 6.33 | 6.33 | ||
Vysoké Mýto | 6.37 | 6.39 | |||
Vysoké Mýto město | 6.42 | 6.45 | |||
Džbánov | x | 6.50 | 6.50 | ||
Hrušová | x | 6.53 | 6.53 | ||
Cerekvice nad Loučnou | 6.55 | 6.56 | |||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | x | 6.59 | 6.59 | ||
Řídký | x | 7.03 | 7.03 | ||
Tržek | x | 7.05 | 7.05 | ||
Litomyšl-Nedošín | x | 7.09 | 7.09 | ||
Litomyšl zastávka | x | 7.12 | 7.12 | ||
Litomyšl | 7.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci