Os 14503 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zaječí | 6.08 | ||||
Velké Pavlovice | 6.13 | 6.14 | |||
Velké Pavlovice zastávka | 6.16 | 6.16 | |||
Bořetice | 6.21 | 6.21 | |||
Kobylí na Moravě | 6.26 | 6.32 | |||
Brumovice | x | 6.36 | 6.36 | ||
Čejč | 6.42 | 6.45 | |||
Mutěnice zastávka | 6.54 | 6.54 | |||
Mutěnice | 6.56 | 7.01 | |||
Hodonín | 7.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci