Os 12836 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 21.39 | ||||
Ropice (Ropica) | 21.44 | 21.44 | |||
Ropice-Zálesí (Ropica-Zalesie) | 21.48 | 21.48 | |||
Střítež u Českého Těšína | 21.52 | 21.52 | |||
Hnojník | 21.55 | 21.56 | |||
Horní Tošanovice | 22.00 | 22.00 | |||
Dobratice pod Prašivou | 22.04 | 22.04 | |||
Dobrá u Frýdku-Místku | 22.09 | 22.10 | |||
Frýdek-Místek | 22.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci