R 1275 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 18.02 | ||||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 18.19 | 18.20 | |||
Turnov | 18.39 | 18.42 | |||
Malá Skála | 18.50 | 18.51 | |||
Železný Brod | 18.58 | 18.59 | |||
Semily | 19.06 | 19.07 | |||
Stará Paka | 19.24 | 19.27 | |||
Dvůr Králové nad Labem | 19.56 | 20.00 | |||
Jaroměř | 20.14 | 20.20 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 20.35 | 20.38 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 20.52 | 20.53 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 20.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci