R 1272 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 + Bdtax785 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 9.02 | ||||
Pardubice-Rosice nad Labem | 9.05 | 9.07 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 9.21 | 9.25 | |||
Jaroměř | 9.40 | 9.42 | |||
Dvůr Králové nad Labem | 9.58 | 9.59 | |||
Stará Paka | 10.30 | 10.31 | |||
Semily | 10.47 | 10.48 | |||
Železný Brod | 10.56 | 11.00 | |||
Malá Skála | 11.07 | 11.08 | |||
Turnov | 11.18 | 11.21 | |||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 11.39 | 11.40 | |||
Liberec | 11.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci