EC 127 „Bečva“ | |
Řazení vlaku: 350_b + Bmee234 + Bpeer61 + Bmpeer61 + Beer61 + BDsheer61 + WRmee816 + Ampeer Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 11.13 | 11.24 | |||
Praha-Libeň | 11.30 | 11.31 | |||
Kolín | 12.02 | 12.03 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 12.23 | 12.25 | |||
Česká Třebová | 12.58 | 12.59 | |||
Zábřeh na Moravě | 13.20 | 13.21 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 13.43 | 13.45 | |||
Hranice na Moravě | 14.13 | 14.14 | |||
Valašské Meziříčí | 14.37 | 14.39 | |||
Vsetín | 14.55 | 14.57 | |||
Horní Lideč | 15.14 | 15.17 | |||
Púchov | 15.40 | 15.42 | |||
Považská Bystrica | 15.53 | 15.54 | |||
Žilina | 16.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci