R 1268 | |
Řazení vlaku: 843 + 3xBtn753 + 843 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 13.02 | ||||
Pardubice-Rosice nad Labem | 13.05 | 13.07 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 13.21 | 13.25 | |||
Jaroměř | 13.40 | 13.42 | |||
Dvůr Králové nad Labem | 13.58 | 13.59 | |||
Stará Paka | 14.30 | 14.31 | |||
Semily | 14.47 | 14.48 | |||
Železný Brod | 14.56 | 15.00 | |||
Malá Skála | 15.07 | 15.08 | |||
Turnov | 15.18 | 15.21 | |||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 15.39 | 15.40 | |||
Liberec | 15.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci