R 1244 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.34 | 13.42 | |||
Praha-Smíchov | 13.49 | 13.50 | |||
Beroun | 14.18 | 14.19 | |||
Zdice | 14.26 | 14.26 | |||
Lochovice | 14.34 | 14.35 | |||
Jince | 14.43 | 14.44 | |||
Příbram | 14.56 | 14.57 | |||
Březnice | 15.14 | 15.15 | |||
Mirovice | 15.24 | 15.26 | |||
Čimelice | 15.32 | 15.33 | |||
Čížová | 15.47 | 15.48 | |||
Písek | 15.56 | 15.58 | |||
Protivín | 16.12 | 16.13 | |||
Číčenice | 16.19 | 16.20 | |||
Zliv | 16.31 | 16.32 | |||
České Budějovice | 16.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci