..: Trasa vlaku EC 123 Fatra - JŘ 2016 :..
EC 123 „Fatra“
Řazení vlaku: 380 + 2xBpeer61 + Bmpeer61 + Beer61 + Bdghmeer61 + WRmee816 + Apeer61  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží  7.11 7.24 
  Praha-Libeň  7.30 7.31 
  Kolín  8.02 8.03 
  Pardubice hlavní nádraží  8.23 8.25 
  Česká Třebová  8.58 8.59 
  Zábřeh na Moravě  9.20 9.21 
  Olomouc hlavní nádraží  9.43 9.45 
  Hranice na Moravě  10.13 10.14 
  Valašské Meziříčí  10.37 10.39 
  Vsetín  10.55 10.57 
  Horní Lideč  11.14 11.17 
  Púchov  11.40 11.42 
  Považská Bystrica  11.53 11.54 
  Žilina  12.29  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci