R 1222 | |
Řazení vlaku: 750.7 + 3xBdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 19.02 | ||||
Praha-Dejvice | 19.11 | 19.12 | |||
Praha-Veleslavín | 19.18 | 19.19 | |||
Hostivice | 19.27 | 19.29 | |||
Kladno | 19.41 | 19.43 | |||
Kačice | 19.53 | 19.54 | |||
Stochov | 19.57 | 19.58 | |||
Nové Strašecí | 20.06 | 20.07 | |||
Lužná u Rakovníka | 20.19 | 20.20 | |||
Rakovník | 20.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci