R 1182 | |
Řazení vlaku: 842 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 18.05 | ||||
Kaznějov | 18.31 | 18.31 | |||
Plasy | 18.38 | 18.38 | |||
Žihle | 18.57 | 18.58 | |||
Blatno u Jesenice | 19.08 | 19.09 | |||
Kryry | 19.20 | 19.20 | |||
Vroutek | 19.25 | 19.26 | |||
Podbořany | 19.34 | 19.35 | |||
Žatec západ | 19.56 | 19.57 | |||
Žatec | 19.59 | 20.02 | |||
Chomutov | 20.27 | 20.29 | |||
Odb Chomutov město | 20.31 | 20.32 | |||
Jirkov zastávka | 20.35 | 20.36 | |||
Most | 20.50 | 20.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci