EC 104 „Sobieski“ | |
Řazení vlaku: 380 + A9mnouz + WRmnouz + B11mnouz + B10bmnouz + Bmnopuz + B11mnouz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Wien Hbf | 8.09 | ||||
Břeclav | 9.04 | 9.13 | |||
Hodonín | 9.24 | 9.26 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 9.42 | 9.43 | |||
Otrokovice | 9.51 | 9.53 | |||
Přerov | 10.07 | 10.09 | |||
Hranice na Moravě | 10.25 | 10.26 | |||
Ostrava-Svinov | 10.49 | 10.51 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 10.57 | 10.59 | |||
Bohumín | 11.05 | 11.20 | |||
Zebrzydowice | 11.37 | 11.38 | |||
Tychy | 12.13 | 12.14 | |||
Katowice | 12.29 | 12.32 | |||
Sosnowiec Główny | 12.40 | 12.41 | |||
Zawiercie | 13.03 | 13.04 | |||
Warszawa Zachodnia | 15.00 | 15.01 | |||
Warszawa Centralna | 15.05 | 15.20 | |||
Warszawa Wschodnia | 15.27 | 15.28 | |||
Działdowo | 16.34 | 16.35 | |||
Iława Główna | 17.06 | 17.07 | |||
Tczew | 17.51 | 17.52 | |||
Gdańsk Główny | 18.08 | 18.11 | |||
Gdańsk Wrzeszcz | 18.15 | 18.16 | |||
Gdańsk Oliwa | 18.19 | 18.20 | |||
Sopot | 18.24 | 18.25 | |||
Gdynia Główna | 18.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci