Regionális vonatok |
---|
Os 6200 - Pardubice hl.n. 4.32, Hradec Králové hl.n. 4.55-5.00, Jaroměř 5.20 |
Os 6201 - Jaroměř 4.40, Hradec Králové hl.n. 4.59-5.05, Pardubice hl.n. 5.27 |
Os 6202 - Pardubice hl.n. 6.05, Hradec Králové hl.n. 6.29-6.35, Jaroměř 6.56 |
Os 6203 - Jaroměř 5.03, Hradec Králové hl.n. 5.25-5.30, Pardubice hl.n. 5.52 |
Os 6204 - Pardubice hl.n. 8.05, Hradec Králové hl.n. 8.28-8.35, Jaroměř 8.58 |
Os 6206 - Pardubice hl.n. 20.32, Hradec Králové hl.n. 20.55-21.01, Jaroměř 21.20 |
Os 6220 - Pardubice hl.n. 1.11, Pardubice-Rosice nad Labem 1.14-1.16, Hradec Králové hl.n. 1.38 |
Os 6221 - Hradec Králové hl.n. 0.38, Pardubice hl.n. 1.02 |
Os 6223 - Hradec Králové hl.n. 4.33, Pardubice hl.n. 4.57 |
Os 6224 - Pardubice hl.n. 5.32, Hradec Králové hl.n. 5.56 |
Os 6225 - Hradec Králové hl.n. 4.35, Pardubice hl.n. 4.57 |
Os 6226 - Pardubice hl.n. 6.33, Hradec Králové hl.n. 6.56 |
Os 6227 - Hradec Králové hl.n. 6.05, Pardubice hl.n. 6.27 |
Os 6228 - Pardubice hl.n. 6.44, Hradec Králové hl.n. 7.14 |
Os 6229 - Hradec Králové hl.n. 6.48, Pardubice hl.n. 7.10 |
Os 6230 - Pardubice hl.n. 7.16, Pardubice-Rosice nad Labem 7.19-7.21, Hradec Králové hl.n. 7.41 |
Os 6231 - Hradec Králové hl.n. 8.05, Pardubice hl.n. 8.27 |
Os 6232 - Pardubice hl.n. 9.32, Hradec Králové hl.n. 9.55 |
Os 6233 - Hradec Králové hl.n. 9.05, Pardubice hl.n. 9.27 |
Os 6234 - Pardubice hl.n. 10.32, Hradec Králové hl.n. 10.55 |
Os 6235 - Hradec Králové hl.n. 10.05, Pardubice hl.n. 10.27 |
Os 6236 - Pardubice hl.n. 11.32, Hradec Králové hl.n. 11.55 |
Os 6237 - Hradec Králové hl.n. 11.05, Pardubice hl.n. 11.27 |
Os 6238 - Pardubice hl.n. 12.34, Hradec Králové hl.n. 12.57 |
Os 6239 - Hradec Králové hl.n. 12.05, Pardubice hl.n. 12.27 |
Os 6240 - Pardubice hl.n. 13.32, Hradec Králové hl.n. 13.55 |
Os 6241 - Hradec Králové hl.n. 13.05, Pardubice hl.n. 13.27 |
Os 6242 - Pardubice hl.n. 14.35, Hradec Králové hl.n. 14.57 |
Os 6243 - Hradec Králové hl.n. 14.05, Pardubice hl.n. 14.27 |
Os 6244 - Pardubice hl.n. 15.32, Hradec Králové hl.n. 15.55 |
Os 6245 - Hradec Králové hl.n. 15.05, Pardubice hl.n. 15.27 |
Os 6246 - Pardubice hl.n. 16.35, Hradec Králové hl.n. 16.57 |
Os 6247 - Hradec Králové hl.n. 16.05, Pardubice hl.n. 16.27 |
Os 6248 - Pardubice hl.n. 17.32, Hradec Králové hl.n. 17.55 |
Os 6249 - Hradec Králové hl.n. 17.05, Pardubice hl.n. 17.27 |
Os 6250 - Pardubice hl.n. 18.35, Hradec Králové hl.n. 18.57 |
Os 6251 - Hradec Králové hl.n. 18.05, Pardubice hl.n. 18.27 |
Os 6252 - Pardubice hl.n. 19.29, Hradec Králové hl.n. 19.55 |
Os 6253 - Hradec Králové hl.n. 19.05, Pardubice hl.n. 19.27 |
Os 6254 - Pardubice hl.n. 21.32, Hradec Králové hl.n. 21.55 |
Os 6255 - Hradec Králové hl.n. 20.05, Pardubice hl.n. 20.27 |
Os 6256 - Pardubice hl.n. 22.57, Hradec Králové hl.n. 23.22 |
Os 6257 - Hradec Králové hl.n. 21.04, Pardubice hl.n. 21.26 |
Os 6259 - Hradec Králové hl.n. 22.04, Pardubice hl.n. 22.29 |
Os 6261 - Hradec Králové hl.n. 7.04, Pardubice hl.n. 7.26 |
Os 6270 - Hradec Králové hl.n. 10.35, Jaroměř 10.58 |
Os 6271 - Jaroměř 6.01, Hradec Králové hl.n. 6.23 |
Os 6272 - Hradec Králové hl.n. 13.32, Jaroměř 13.56 |
Os 6273 - Jaroměř 8.03, Hradec Králové hl.n. 8.27 |
Os 6274 - Hradec Králové hl.n. 15.32, Jaroměř 15.56 |
Os 6275 - Jaroměř 14.03, Hradec Králové hl.n. 14.27 |
Os 6276 - Hradec Králové hl.n. 17.32, Jaroměř 17.56 |
Os 6277 - Jaroměř 16.03, Hradec Králové hl.n. 16.27 |
Os 6278 - Hradec Králové hl.n. 22.41, Jaroměř 23.00 |
Os 6279 - Jaroměř 18.03, Hradec Králové hl.n. 18.27 |
Os 6280 - Wrocław Główny 6.29, Międzylesie 9.02-9.06, Lichkov 9.15-9.16, Letohrad 9.45-9.46, Ústí nad Orlicí 10.09 |
Os 6281 - Pardubice hl.n. 5.42, Choceň 6.17-6.18, Ústí nad Orlicí 6.34-6.49, Letohrad 7.11-7.14, Lichkov 7.41-7.42, Międzylesie 7.51-7.53, Wrocław Główny 10.03 |
Os 6282 - Lichkov 12.17, Letohrad 12.43-12.46, Ústí nad Orlicí 13.09 |
Os 6284 - Wrocław Główny 10.55, Międzylesie 13.10-13.13, Lichkov 13.22 |
Os 6285 - Ústí nad Orlicí 12.46, Letohrad 13.06-13.07, Lichkov 13.33-13.36, Międzylesie 13.45-13.47, Kłodzko Główne 14.31 |
Os 6286 - Kłodzko Główne 14.42, Międzylesie 15.30-15.31, Lichkov 15.40-16.04, Letohrad 16.30-16.43, Ústí nad Orlicí 17.08 |
Os 6287 - Lichkov 15.42, Międzylesie 15.50-15.52, Wrocław Główny 18.24 |
Os 6288 - Wrocław Główny 16.36, Międzylesie 19.04-19.05, Lichkov 19.14-19.19, Letohrad 19.47-19.48, Ústí nad Orlicí 20.09-20.17, Choceň 20.31-20.42, Pardubice hl.n. 21.18 |
Os 6289 - Ústí nad Orlicí 18.46, Letohrad 19.06-19.10, Lichkov 19.36-19.40, Międzylesie 19.49-19.55, Wrocław Główny 22.09 |