|
LE 1367 „LEO Express“ « předchozí |
Trasa:
Praha hl.n. 18.35, Pardubice hl.n. 19.32-19.33, Olomouc hl.n. 20.49-20.51, Přerov 21.05-21.10, Ostrava-Svinov 21.58-22.00, Ostrava hl.n. 22.07-22.09, Bohumín 22.15-22.16, Karviná hl.n. 22.29 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Aktualizace: 25.2.2015 (Hafan) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - občerstvení roznáškovou službou - povinná rezervace místa k sezení; místenka je součástí jízdenky - vůz s přípojkou 230 V - k dispozici bezdrátové připojení k internetu V úseku Přerov - Karviná hl.n. jede v obráceném řazení Dopravní kategorie IC Souprava odjede do stanice Bohumín jako Sv 23980 v 22.42
|
Dopravce vlaku:
Leo Express s.r.o.; ve vlaku platí výhradně tarif dopravce |
|
Poznámky k vozům:
1) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku 2) Premium třída (místa č. 1-6) jako tichý oddíl |
|
|