|
LE 1363 „LEO Express“ « předchozí | další » |
Trasa:
Praha hl.n. 16.06, Pardubice hl.n. 17.03-17.04, Olomouc hl.n. 18.18-18.20, Ostrava-Svinov 19.17-19.19, Ostrava hl.n. 19.26-19.28, Bohumín 19.34 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 1.12.2014 (Hafan) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Nejede 24., 31.XII. - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - občerstvení roznáškovou službou - povinná rezervace místa k sezení; místenka je součástí jízdenky - vůz s přípojkou 230 V - k dispozici bezdrátové připojení k internetu Dopravní kategorie IC
|
Dopravce vlaku:
Leo Express s.r.o.; ve vlaku platí výhradně tarif dopravce |
|
Poznámky k vozům:
1) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku 2) Premium třída (místa č. 1-6) jako tichý oddíl |
|
|