|
LE 1357 „LEO Express“ « předchozí | další » |
Trasa:
Praha hl.n. 10.02, Pardubice hl.n. 11.03-11.04, Olomouc hl.n. 12.18-12.20, Přerov 12.34-12.39, Ostrava-Svinov 13.24-13.27, Ostrava hl.n. 13.33-13.35, Bohumín 13.41-13.48, Karviná hl.n. 14.03-14.05, Bystřice (Bystrzyca) 14.44 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Aktualizace: 16.1.2015 (Hafan) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - občerstvení roznáškovou službou - povinná rezervace místa k sezení; místenka je součástí jízdenky - vůz s přípojkou 230 V - k dispozici bezdrátové připojení k internetu V úseku Přerov - Bystřice (Bystrzyca) jede v obráceném řazení Dopravní kategorie IC
|
Dopravce vlaku:
Leo Express s.r.o.; ve vlaku platí výhradně tarif dopravce |
|
Poznámky k vozům:
1) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku 2) Premium třída (místa č. 1-6) jako tichý oddíl |
|
|