|
LE 1355 „LEO Express“ « předchozí | další » |
Útvonal:
Praha hl.n. 9.02, Pardubice hl.n. 10.03-10.04, Olomouc hl.n. 11.18-11.20, Přerov 11.34-11.39, Ostrava-Svinov 12.24-12.26, Ostrava hl.n. 12.33-12.35, Bohumín 12.41 Útvonal részletei »
|
A szortírozás érvényes az időszakban:
|
|
Frissítés: 17.2.2015 (Hafan) | Állandó kapcsolat | Grafikus változat |
|
Vonat jegyzetek:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - občerstvení roznáškovou službou - povinná rezervace místa k sezení; místenka je součástí jízdenky - vůz s přípojkou 230 V - k dispozici bezdrátové připojení k internetu V úseku Přerov - Bohumín jede v obráceném řazení Dopravní kategorie IC
|
Vonat szállító:
Leo Express s.r.o.; ve vlaku platí výhradně tarif dopravce |
|
Megjegyzések az autókra:
1) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku 2) Premium třída (místa č. 1-6) jako tichý oddíl |
|
|