|
LE 1350 „LEO Express“ další » |
Trasa:
Košice 23.14, Poprad-Tatry 0.22-0.24, Žilina 2.08-2.30, Karviná hl.n. 3.46-3.47, Bohumín 4.01-4.16, Ostrava hl.n. 4.23-4.25, Ostrava-Svinov 4.31-4.33, Přerov 5.18-5.23, Olomouc hl.n. 5.37-5.40, Pardubice hl.n. 6.56-6.57, Praha hl.n. 8.06 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 1.12.2014 (Hafan) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Košice – Bohumín nejede 24./25.XII., 31.XII./1.I. Bohumín - Praha hl.n. nejede 1.I. - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - občerstvení roznáškovou službou - povinná rezervace místa k sezení; místenka je součástí jízdenky - vůz s přípojkou 230 V - k dispozici bezdrátové připojení k internetu V úseku Přerov - Praha hl.n. jede v obráceném řazení Dopravní kategorie IC
|
Dopravce vlaku:
Leo Express s.r.o.; ve vlaku platí výhradně tarif dopravce |
|
Poznámky k vozům:
1) Premium třída (místa č. 1-6) jako tichý oddíl 2) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku |
|
|