|
R 886 „Velehrad“ « předchozí | další » |
Trasa:
Luhačovice 12.20, Staré Město u Uherského Hradiště 13.06-13.18, Olomouc hl.n. 14.04-14.19, Pardubice hl.n. 15.54-16.00, Praha hl.n. 17.15 Detail trasy »
|
|
Varianta: Řazení v úseku Luhačovice - Staré Město u Uherského Hradiště |
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
750.7_n2 | | | jede v a
[CZ-ČD] 754_najbrt: jede mimo a | | CZ-ČD |
B249 1) | 368 | 885 | Luhačovice - Praha hl.n. | 853 | CZ-ČD |
B249 2)a) | 369 | 885 | -''- | 853 | CZ-ČD |
BDs449 3)4)a) | 370 | 885 | -''- | 853 | CZ-ČD |
A149 a) | 372 | 885 | -''- | 853 | CZ-ČD |
|
Aktualizace: 16.6.2015 (mat.mt) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- úschova během přepravy; možnost rezervace místa pro jízdní kolo - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v úseku Staré Město u Uherského Hradiště - Praha hl.n. |
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
150.2 | | | | | CZ-ČD |
B249 5) | 364 | 893 | Staré Město u Uherského Hradiště - Praha hl.n. | 670 | CZ-ČD |
B249 a) | 367 | 885 | -''- | 853 | CZ-ČD |
B249 6)a) | 368 | 885 | Luhačovice - Staré Město u Uherského Hradiště - Praha hl.n. | 853 | CZ-ČD |
B249 2)a) | 369 | 885 | Luhačovice - Praha hl.n. | 853 | CZ-ČD |
BDs449 3)4)a) | 370 | 885 | -''- | 853 | CZ-ČD |
A149 a) | 372 | 885 | -''- | 853 | CZ-ČD |
|
Aktualizace: 16.6.2015 (mat.mt) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- úschova během přepravy; možnost rezervace místa pro jízdní kolo - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let V úseku Česká Třebová - Přelouč platí také jízdní doklady IREDO V úseku Pardubice hl.n. – Přelouč platí také jízdní doklady VYDIS Souprava odjede do Prahy ONJ-vj. jako Sv 886 v 17.21
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) Jede v a denně od 31.V. do 28.IX., nejede 24. - 26.XII., 1.I., 5.IV., 1., 8.V., 28.X., 15.XI. 2) Oddíl č. 1 mimo rezervační systém 3) - úschova během přepravy; možnost rezervace místa pro jízdní kolo 4) - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let 5) Jede v , nejede 24.XII. - 1.I., 5.IV., 1., 8.V., 5.VII., 27.IX., 28.X. 6) Luhačovice - Staré Město u Uherského Hradiště jede v a denně od 31.V. do 28.IX., nejede 24. - 26.XII., 1.I., 5.IV., 1., 8.V., 28.X., 15.XI. |
|
Poznámky k oběhům:
a) 24., 31.XII. pro 885 |
|
|