..: Řazení vlaků :..
Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo název. Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.
V databázi byl nalezen 1 vlak.
|
Os 8378 « předchozí | další » |
Trasa:
Tábor 19.15, Pelhřimov 20.16-20.19, Horní Cerekev 20.44-20.52, Jihlava 21.29-21.35, Havlíčkův Brod 22.04 Detail trasy »
|
|
Varianta: Řazení v |
|
|
Aktualizace: 12.7.2015 (Lukáš Coufal) | Trvalý odkaz | Textová verze |
|
Poznámky k vlaku:
Nejede 24., 25., 31.XII.
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v a v úseku Tábor - Jihlava |
|
|
Aktualizace: 12.7.2015 (Lukáš Coufal) | Trvalý odkaz | Textová verze |
|
Poznámky k vlaku:
Nejede 24., 25., 31.XII. Ve stanici Jihlava nutno přestoupit
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v a v úseku Jihlava - Havlíčkův Brod |
|
|
Aktualizace: 12.7.2015 (Lukáš Coufal) | Trvalý odkaz | Textová verze |
|
Poznámky k vlaku:
Nejede 24., 25., 31.XII.
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
|
810 [CZ-ČD]
Tábor - Havlíčkův Brod
Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu
814 [CZ-ČD]
Tábor - Jihlava
Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu
814 [CZ-ČD]
Jihlava - Havlíčkův Brod
Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu